trabzondasacekimi

Saç Mezoterapisi

Saç Mezoterapisi

Saç dökülme sorunlarını kökünden çözen saç mezoterapisi hemen her türlü yaşta kolayca uygulanabilen bir terapi yöntemidir.

Deri tabakasına enjeksiyon yöntemi ile saçlarınız yeniden çıkar ve bir daha asla dökülmez. Bu işlem cildin fonksiyonel tabakasına ince uçlu iğnelerle yapılmaktadır. Saç cildimiz son derece ince kılcal damarlarla kaplıdır. Bu damarlarda dolaşan kanın sirkülasyonunun tam olmaması saç dökülmesine neden olur. Kandaki mineral vitamin oksijen ve diğer besinlerle beslenemeyen hücreler zamanla işlevlerini yapamaz ve saç tellerini tutamaz hale gelir. Böylece saç dökülür. Saç Mezoterapisi ise kandaki ihtiyaç duyulan bu besinleri ve oksijeni enjeksiyon yolu ile vermek ve hücreleri canlandırmaktan ibarettir.

Kan gitmeyen her hücre ölür

Vücudumuzda kan yetişkin insanlarda 5 litre civarındadır. Bu kan kalbimiz tarafından pompalanır ve vücudun ayak tırnağından başımızdaki kılları besleyen hücrelere kadar dolaşır durur. Bu döngü hayatın idamesini sağlar. Yeterli kan alamayan hücreler yıkıma uğrar. Her türlü hastalık kanlanma eksikliğinden kaynaklanır. Saçların dökülmesi de yeteri kadar kan alamayan ölüme yüz tutmuş hücrelerin işlevlerini yerine getirememeleri nedeniyledir.

Naturel Saç Mezoterapisi hiçbir yaş farkı /şartı koşulmadan herkese uygulanabilen bir yöntemdir. Doğrudan hedeflenen dokuya müdahale edildiği için kesin ve etkili sonuç verir. Saçlarınızın parlak güçlü canlı görünmesini sağlar. Dökülmeyi keser. Bu yöntemle kullanılan ilaçlar da çok az dozajdadır ve yan etki neredeyse sıfıra yakındır. Yöntem bizzat deneyimli uzman doktor tarafından uygulanır. Kesin sonuçlar veren Saç Mezoterapisi yöntemi ile saçlarınıza yeniden kavuşmanız, daha canlı parlak ve gür saçlara yeniden kavuşarak gençleşmeniz mümkündür. Haftada bir yapılan seanslarla birlikte çok yoğun dökülmelerde haftada 2 kez seans uygulanabilmektedir. Devam tedavilerinin toplamda bir yılda 3 kez yapılması yeterli olmaktadır.

Saç Mezoterapisi Tedavisinin Etkili olduğu durumlar

Saç Mezoterapisi özellikle yakın zaman önce saçları dökülmeye başlayan insanlarda çok etkilidir. Saç dökülmesini tedavi sonrası keser ve saçları besler. Tedavinin takviyesi olarak verilen ilaçlar ek destek sağlar. Bu takviye önlemler arasında şampuanlar saç dökülmesini önleyici kürler ve ilaçlar olabilmektedir. Saç Mezoterapisi yeni ve etkili bir uygulama olarak saç kayıplarını önlemenin en etkin yollarından biridir.

Sosyal Medyada Paylas :

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin

Aklınazdaki tüm sorular için bizlere ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Saç Analizi