trabzondasacekimi

Naturel Bıyık Ekimi

NATUREL Bıyık Ekimi

Son derece doğal yollardan yapılan bıyık ekimi dudağın üst bölgesinde bıyık kılları seyrelen ya da çıkmayan veya ameliyat nedeniyle oluşan yara izlerinin oluşturduğu boşluklar bıyık ekimi Operasyonu ile son derece doğal bir şekilde kapatılmaktadır.

Bıyık ekimi ülkemizde en çok rağbet gören işlemlerden birisidir. Bunun en büyük sebebi toplumumuzda erkeklerin bıyıklarına önem vermesi ve bıyığın erkekliğin sembolü olması nedeniyledir. Bıyık bölgesinde seyrelen kılları gürleştirmek Bıyık ekimi operasyonuyla kısa bir sürede gerçekleştirilmektedir.

yapılan ekim için son derece deneyimli Ekim uzmanları 0.7 milimetrelik aletlerle cildi kesmeden bıyık ekimi yapmaktadırlar. Böylece Kısa bir süre içerisinde bıyık ekimi operasyonu başarıyla gerçekleştirilmiş olur. Saç ekiminde ve sakal ekiminde olduğu gibi bıyık ekiminde eden süreç aynı şekilde devam eder. Ekilen bıyık kılları ekim sürecini takip eden 6 ay içinde bir daha dökülmemek üzere yeniden yeşerirler.

Bıyık Ekimi ve Açının Önemi

Ekim sırasında kılların açılarının yerleşimi büyük bir önem taşır. Bu nedenle operasyonun bu alanda deneyimli ve uzman hekimler tarafından yapılması gerekmektedir.

Erkeğin kimliği statüsündeki bıyıkların hassasiyeti toplumda kabul görür. İri ve palabıyıklı erkeklerin dış görünüşleri daha ciddi olgun ve erkeksidir. Erkekler bu görünüşü kazanmak için seyrelmiş olan bıyıklarını gürleştirmek isteyebilir. Bunun için bıyık ekimi operasyonları yapılmaktadır. Özellikle bıyıkları ince çıkan ya da köse olan veya kalın kıllara sahip olduğu halde seyrek bıyıkları olan ameliyat yara kaza gibi durumların sonucunda bıyıkları seyrelen insanlar bıyık ekimi ile istedikleri gür  bıyıklara kavuşabiliyorlar. Bıyık ekiminde genellikle sakalın gerekli olmayan alanlarından kökler alınır ve bıyıklar bu şekilde ekilir .Çünkü bıyıklar ve sakallar aynı renk tonundadır. Bıyıklar ekilirken genel olarak 30 derece açıda ekilmektedir. Çünkü bıyıkların dik şekilde ekilmesi bıyıklara hiç de hoş olmayan çalı görünümü vereceği için son derece çirkin bir görüntü oluşturacaktır. Bu nedenle açının iyi tutturulması gerekir.

Bıyık Ekimi Ücretleri

Bıyık ekimi ücretleri kıl başına 5 lira ile 45 lira arasında değişebilir. Eğer çok az kıla ihtiyacınız varsa, o zaman birim alana ekilen kılların sayısı azalacak fakat kullanılan tek kullanımlık pahalı ekipmanlar azalmayacağı için fiyat artacaktır.

Sosyal Medyada Paylas :

Daha Fazla Bilgi İçin İletişime Geçin

Aklınazdaki tüm sorular için bizlere ulaşabilirsiniz

Ücretsiz Saç Analizi